OVOV - Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Dne 11. května se žáci naší školy zúčastnili OVOV, neboli Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Jedná se o 5ti boj sportovních disciplín jako dribling, kliky, švihadlo, hod medicinbalem a trojskok z místa.

Na již tradiční soutěži jsme byli rozděleni do družstev a zároveň každý žák bojoval sám za sebe (rozdělení dle ročníku narození).

Jako skupina jsme neobsadili přední příčky, ale v individuálních kategoriích jsme excelovali. Na 1. místě skončila Petra Jelínková (Z5A) a 2. místo obsadili Nikita Gončarov (Z6)a Kristian Judiak (Z7B). Celé sportovní dopoledne si všichni velmi užili.

Tito úspěšní žáci též postoupili do krajského kola, kterého jsme se však nemohli účastnit, protože jsme byli na ozdravném pobytu. Doufám, že příští rok tento úspěch zopakujeme.