Cyklistické závody Prahy 4

Ve středu 5. 10. se v Centrálním parku konaly cyklistické závody žáků základních škol. Závody byly v několika kategorií. Z naší školy se zúčastnili žáci prvního stupně.

Zástupci z řad dívek a chlapců mohli ukázat své rychlostní schopnosti v jízdě na kole ve vzdálenosti 1200 m. Mezi dívkami obsadily nejlepší místa Barča Poršová a Adélka Šmídová (6. a 7. místo). Mezi chlapci zabodovali Enrique Rendón krásným 3. místem a o kousíček uteklo nejlepší umístění Tomovi Bartoňovi, který nakonec obsadil úžasné 2. místo a to i přesto, že po pádu v kvalifikaci absolvoval finále na "cizím" kole. Byl to úžasný závod, všem účastníkům blahopřejeme.