Turnaj ve stolním tenisu

Ve středu 2. listopadu 2016 se vybraní zástupci z šesté třídy a tříd sedmých zúčastnili turnaje ve stolním tenise.

Především úroveň chlapecké části soutěže byla opravdu vysoká a jednotlivá družstva byla výkonnostně velice vyrovnaná. Naši chlapci se ve všech zápasech „prali“ opravdu statečně, ale nakonec skončili až na 6. místě.

I dívky prokázaly velkou bojovnost, díky které dokázaly vyhrát v utkání o páté místo a v celkovém pořadí se tak umístily o jednu příčku nad chlapci.

Žáci a žákyně měli možnost seznámit se s průběhem soutěžních turnajů a především prokázat týmového ducha. Navzájem se povzbuzovali a jednotlivé výhry i prohry brali jako týmový výkon, za což jim patří naše uznání.