Sportovní 4 boj 2015/2016

Dne 27. 1. 2016 se uskutečnil již 7. ročník tradiční soutěže celé školy 4 boj (4 disciplíny během 4 hodin ve 4 skupinách). Proti sobě soutěží nejen žáci v jednotlivých třídách, ale zároveň na základě bodování disciplín i všichni žáci z 1. stupně ZŠ, 2. stupně ZŠ a střední školy. Soutěží se již tradičně ve skoku dalekém z místa, běhu do schodů, čertovi a v hodu na koš.

Po dopoledních bojích vykrystalizovali medailisté v jednotlivých třídách, kteří pak na  slavnostním ceremoniálu obdrželi medaile.

Medaile zároveň obdrželi i žáci a studenti, kteří se umístili na prvních třech místech v rámci celé školy. Navíc tito medailisté obdrželi i poháry. Jméno vítěze letošního ročníku, Dominika DEYLA ze Z7B, bude zaznamenáno na putovním poháru. Na druhém místě skončil Denis VANĚČEK ze Z2B a třetí místo obsadila Veronika JIRKOVÁ z S4C. Rozložení medailí udrželo duch soutěže, kdy byli oceněni žáci ze všech stupňů naší školy.

Děkujeme žákům za bojovné sportovní výkony a učitelům za pomoc při pořádání a především počítání výsledků.

Těšíme se na opětovnou spolupráci v následujícím již 8. ročníku soutěže.

Pokud máte nějaké návrhy na nové soutěže, pořadatelé je rádi uvítají.